GEOMAG NA CESTÁCH                  

 

V nabídce mám pro Vás 2 služby : 

 

1.- rozmanitý výběr magnetické stavebnice Geomag za nízké ceny + akční ceny stavebnic o kterých Vás budeme pravidelně informovat

Co je to Geomag? 

Geomag je jedinečná švýcarská konstrukční stavebnice, která umožňuje díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, jejichž rozmanitost je limitována pouze Vaší fantazií. 

Základními stavebními prvky stavebnice Geomag jsou magnetické tyčinky s plastovým nebo fosforovým potahem a poniklované kuličky o průměru 12,7 mm. Kromě tyčinek a kuliček dodáváme také desky na stavění a dělící panely.

Geomag umožní hravou formou dětem i dospělým nahlédnout do tajů magnetismu, fyzikálních zákonů, chemických struktur, geometrických tvarů i architektury. Podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti. I proto je často využíván ve školách jako atraktivní učební pomůcka.

Geomag navíc fascinuje milovníky her a hraček, slouží jako prostředek relaxace a vkusný doplněk interiéru kanceláře nebo bytu. Zabavte své děti na dlouhé hodiny se stavebnicí Geomag!

 

Jak nenaletět podvodníkům s falešnou stavebnicí Geomag?

Pravou stavebnici Geomag poznáte na první pohled. Pevné, poniklované kuličky z vysoce magnetické oceli těsně přiléhají k přesně vylisovaným magnetickým tyčinkám potažených tuhým a stálobarevným plastem s nápisem „Geomag“. 

Žádná laciná napodobenina nemůže nahradit požitek ze hry s pravým Geomagem. Jedině systém originální švýcarské stavebnice Geomag totiž dokáže vyvinout dostatečnou sílu, aby udržel pohromadě i velké a složité stavby.

Švýcarská stavebnice Geomag má vynikající odolnost proti opotřebení a její absolutní zdravotní nezávadnost je potvrzena mnoha atesty a certifikáty. Výroba probíhá v duchu pověstné švýcarské pečlivosti a v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti.

Nekupujte laciné a nekvalitní napodobeniny a dopřejte sobě i svým dětem skutečně hodnotnou hračku!

 

 

 

2.Nabízím Vám moji návštěvu ve škole,školce,družině,domě dětí,...., s velkým množstvím dílků  stavebnice GEOMAG.

            

  Můžete si sami vyzkoušet jak Vás a děti stavebnice Geomag zabaví.

Naši uživatelé

Geomag ve škole i jako rehabilitační pomůcka

 Nebojte se využít stavebnici Geomag co by didaktickou pomůcku. Je multifunkční! Již dnes pomáhá řadě studentů nejen na základních školách a to především při vyučování matematiky - základní početní operace jako je sčítání, odčítání, násobení, dělení, geometrie, znázorňování plochy a prostoru, výpočty obsahů a objemů těles apod. Osvědčil se i při fyzice (magnetismus, přenos břemen aj.) a chemii (organika i anorganika, modely atomů). V biologii je nápomocen při krystalických mřížkách a díky svým ergoterapeutickým a rehabilitačním vlastnostem je významnou součástí osnov výtvarných a pracovních činností a je velkým pomocníkem v procvičování grafomotoriky či jemné i hrubé motoriky pro předškoláky, školáky, děti s handicapem i seniory.

 Obecně platí, že čím víc "informací" jakákoliv hračka obsahuje, tím je vlastně omezující. Hračka "bez informace" nutí toho, kdo si hraje, aby to byl právě on, kdo bude vkládat informace a on bude rozhodovat, jak si bude hrát a jaký výsledek lze očekávat. Hračka bez nebo jen s minimem informací, aktivně nutí hráče, aby jeho mozek doširoka otevřel centrum kreativy a obrazotvornosti.

 

Historie projektu

Chtěla bych zde poděkovat rodičům,prarodičům a hlavně pedagogickým pracovníkům, kteří navštěvovali velkou hernu " MAGNETHROU" v Chocni a přivedli mě na myšlenku realizovat tento projekt.

Poté co byla herna uzavřena, a děti ani dospělí by neměli možnost si ze stavebnice GEOMAG vytvořit velké stavby, nebo si mezi sebou zasoutěžit v šikovnosti a nápadech, začala jsem s tímto magnetickým zázrakem, na pozvání základních škol, školek, školních družin, táborů, rodin,....., navštěvovat já Vás.

Věřím, že všude kde jsem s GEOMAGEM byla, se stavění dětem i dospělým líbilo, a sejdeme se při vytváření nových a zajimavých staveb zase znovu.

Vyhledávání

Kontakt

Geomag na cestách Vysoké Mýto 566 01 605114518